Kullanım için talimatlar Varikosette

Varisli damarlara karşı Varikosette krem ​​- kullanım talimatları

Nasıl kullanılır?

Varikosette, hastalığın karmaşıklığının herhangi bir aşamasında varisli damarlarla savaşır. Bununla birlikte, uzmanlara göre, diğer organların daha karmaşık hastalıklarına yol açabileceğinden, hastalığın tedavisini geciktirmemelidir. Ayrıca bu krem ​​hastalığın önlenmesi için de uygundur. Esneklik sağlar, şişliği giderir, hoş bir kokuya sahiptir ve uygulama sonrasında hoş bir tazelik ve hafiflik hissedersiniz.

Varikosette, klinik deneylerde avantajını kanıtlamış sertifikalı bir üründür. Fleboloji alanındaki önde gelen uzmanlara göre, sonuç, kremin kullanıldığı ilk aydan sonra farkedilir.

Gerçekten de, aracın kullanımı kesinlikle basittir. Başvuru, yardım olmaksızın üç aşamada gerçekleşir:

Kullanım için talimatlar
 • İlk adım cildi uygulamaya hazırlamaktırKremi uygulamadan önce, ürünün daha iyi emilmesi için cildin temiz ve hafif nemli olması gerekir. Nem, ajanın hastalığın odağı ile daha hızlı etkileşimi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir. Ayrıca uzmanlara göre varis etrafındaki küçük bir alan yakalanmalıdır
 • İkinci adım - UygulamaVarikosette, nazik masaj hareketleri ile temiz ellerle uygulanmalıdır. Hasta kendi vücudunu dinleyerek ve emilim sürecine dikkat ederek uygulama başına uyguladığı krem ​​miktarını bağımsız olarak düzenler. Varikosette günde 2 defa uygulanmalıdır. Ayrıca daha hızlı bir iyileşme için kötü alışkanlıkları ortadan kaldırmalı, günlük egzersizler yapmalı ve hastalığın odaklarına masaj yapmalısınız.
 • Üçüncü aşama sonucu bekliyorGerçekten de sonucun gelmesi uzun sürmeyecek, üretici kremin ilk kullanımından sonra gözlemlendiğini iddia ediyor. Tek yapmanız gereken Varikosette'in tam emilimini kontrol etmek!

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Ne yazık ki, tek bir kişi varislere karşı bağışık değildir. Aşağıda hastalığın en yaygın semptomlarından bazıları verilmiştir:

 • uzuvlarda sık sık şişme;
 • yürüme zorluğu;
 • bacaklarda sürekli ağrı ve ağırlık;
 • sık konvülsiyonlar;
 • bacakların sağlıksız görünümü;
 • uzun süreli fiziksel aktiviteden sonra
 • rahatsızlık;
 • istikrarsız duygusal durum;

Hastalığın en az bir semptomu çakışırsa, tedaviye hemen başlanmalıdır.

Bir kişinin sağlığına gereken önemi vermemesi ve ihmal ile tedavi etmesi sonucunda ciddi varis biçimleri ortaya çıkar.

Varikosette'in doğal bileşimi, kullanımında herhangi bir kontrendikasyon olmamasına katkıda bulunmuştur. Varisli damarlara karşı krem, en hafif anlamda hastalık üzerinde karmaşık bir etkiye sahiptir. Ayrıca, çare şişliği giderir, kan dolaşımını normalleştirir ve duygusal arka planı iyileştirir. Alerjiye neden olmaz.

Varikosette'in yaş sınırlaması yoktur. Kıbrıs'taki uzmanlara göre varislere karşı bu krem ​​rakipler arasında en etkili olanıdır.